Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz Freezee #41339 üzenetére

    1.
    Normális felvételt amit megszoktál felejtsd el a DIGI-nél.

    miért nem megy vhs-el vagy dvd felvevövel vagy boxal vagy pc-vel a felvétel?
    milyen abnormális modon lehet akro felvenni? gramofonnal? hangszalag kazetával wifin? vagy miylen modon mert ugye felsoroltam anormális modokat, és azok mind müködnek a Digi-nél.

    2.
    Programozgatni órára, meg percre pontosan naponta, ha valami közben változik buktad a felvételt, minden este átnyálazni mi lesz holnap/holnapután :(

    nem kell percre pontosan mondjuk az ora legalább stimeljen,

    ha változik közben, hát igen a tv csatornák a változtatás jogát fent tartják de ez aklap dolog.

    minden este? miért kell átnyalazni minden este? ezt nem értem
    elöre belehet programozni akár sorozat felvételt is mint a iptv-nél de akár minden nap az adpot orában valo felvételt is belehet álitani, nem tudom mit kell minden este nyálazni (beindult a fántázia mi :D)

    3.
    Ha a TV-miatt jönnél át ne gyere
    ebben egyet értek, mivel a Digi nem ad akciosan tv-t igy max egy coax kábelt kapsz de tv-t nem részletre mint a T-home-nál ;]
    De a Tv szolgáltatás miatt már átjöhetsz mert minöségibb a Digitális adás mint más szolgáltatónál, és olcsobb is.

    4.
    Sport műsorok miatt jönnél akkor végképp ne tedd lassan minden nézhető sportműsor olyan csatornára kerül ami nincs a DIGInél
    van nézhetetlen sport müsor? az milyen kérlek mond el.
    minden sport müsör emg található vagy rövid idön belül Digi-nél is nélzhető lesz.
    Bár ha valaki Sport Fanatikus akkor nem értem miért ül a tv elöt és nézi miért nem csinálja ;]

    5.
    Ha a NET miatt váltanál akkor megéri gondolkozni rajta.
    Megéri gondolkozni??? ezt hogy kell érteni? nem éri meg gondolkozni, bekel menni és meg kell rendelni, nem pedig gondolkozni rajta, anyagilag böven emg éri és sokkal profitosabb mint bármelyik másik szolgáltató,

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák