Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli67

    tag

    válasz Blondee #6740 üzenetére

    Sehol nem szeretjük,ha a falban van a kábel,tekintettel a jó kőműves emberekre,akik ha kicsit puklis a fal,akkor azt egyengetéssel oldják meg,s mivel digitális adásról beszélünk egy esetleges köpenyszigetelés sérülés pont ezeket a dolgokat idézi elő.
    De mielőtt vésni kezdesz, keresd meg a helyi digit,s kérj tőlük egy kivizsgálást,ha lehet jelszint méréssel. Normális esetben legalább 65dB kell,hogy érkezzen a TV-re,de van olyan TV,ami kevesebbel is szépen el megy. Alsó és felső között 3dB különbség a jó,az is lehet,hogy magában a házban kihelyezett eszközzel van a gond.Tájékoztasd őket,hogy most lett vásárolva a készülék,eddig crt TV volt,s azon nem lehetett a digitálist nézni.

    A másik HBO:
    Most vissza olvastam a HBO SD boxos dolgot,s nem értem,miért nem kértek HD boxot a HBO-hoz? :W
    Tekintettel arra,hogy a humax digi c,az az. Van benne kártyaolvasó,s lehet bérelni a diginél.
    Tulajdonképpen csak informálódni kellene,s nem azonnal szapulni.
    Igaz kissé gyéren áll a HD box terén a digi,de egyszer bízunk abban,hogy utol fogja érni önmagát.

    [ Szerkesztve ]

    Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! Mobilon gyorsabb +36703957888 !

Új hozzászólás Aktív témák