Új hozzászólás Aktív témák

  • hb000

    aktív tag

    válasz zhagyma #4570 üzenetére

    " ... Ez szó szerint azt jelenti, hogy ha előfizetsz erre a csomagra, akkor kötelező venned hozzá egy boxot ..."

    Minek?
    Na, ez itt a nagy kérdés. A választ tőlem hiába várod ;) Én csak azt sejtem, amit leírtam: azért, hogy könnyebb legyen a digi élete.

    " ... előre bekonfigolt STB-t is, hogy aztán később kevesebb szívás legyen vele és ne telefonon nyafogjon, hogy jó-e a tévéje, mit is kell csinálni, hogy kell beállítani stb. Hm? ..."

    121 MHz-s jel a lehetséges sugárzási frekvenciatartomány alja. Itt a legkevésbé érzékeny a jel az átvitel / kábelezés hibákra (én is alacsony frekvenciára tenném). Miután a DIGI "megtanulta" hogyan kell "összerakni" egy szabványos transport stream-t, hogy a TV / STB firmware ki is tudja bogozni, azóta kevesebb a hiba is...

    Logikusan hangzik, bár én ennyire nem vagyok jártas a témában. Valójában a kevesebb szívásnál arra gondoltam, egy előre behangolt boxot csak össze kell dugni a tévével, áramot neki és mehet. A box működik, a zember nem hívogatja az ügyfélszolgálatot, digitális az adás, zember és szolgáltató egyaránt boldog. Ebbe beleillik a te érvelésed is: a kedvező fizikai tulajdonságok is csökkentik a szopóágra kerülés esélyét. Szolgáltatói oldalról tehát: ha már olcsóér' adjuk, legalább ne szívjunk vele...
    Rejtély megoldva :D

Új hozzászólás Aktív témák