Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz zack #5993 üzenetére

    Engem első ránézésre elborzasztott a CCC. :Y Azt hittem hibásan települt.
    Advanced módot kértem, mégis üres promóképernyő fogad, sehol semmi fa-nézetű oldalmenü, vagy bármi beállítás.
    Aztán a felső sarokban megtaláltam a Graphic gombot, és most az látja el a régi oldalsáv szerepét, onnan a régi oldalakat lehet behívni.
    Design-osabb, de szerintem lassabban lehet benne navigálni.

    Mivel az options után az almenük szalagmenüként lapozhatóak, így szerintem ez egy lépés a Vista/Win7 stílusba való igazításhoz. Kár, hogy míg az Office könnyeben kezelhető vele, addig ez lassabban. Illetve lehet ez még jó, ha az egészet átviszik szalagmenüre...

    Ellenben a másik sarokban ott díszeleg egy options, amiben van profil manager is. Ez eddig is volt valahol, de sohasem használtam, és egy ideje nem is botlottam bele (talán inaktív is volt win7 alatt)?. Itt semmi változás, még mindig a profil indítja az exe-ket, nem pedig az exe-k aktiválják a profilokat, mint ahogy értelme lenne, és ahogy az nv csinálja vagy 6-8 éve. :))

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák