Új hozzászólás Aktív témák

  • Ck.

    addikt

    válasz MPowerPH #44962 üzenetére

    Nem konfigoltam még be F10-et, G30 óta már nem is fogok, de még nem láttam egyetlenegy LCI utáni F10-et sem, ahol nem együtt lett volna a következő:
    M-es lökhárítók, sport ülés, sport kormány. Ettől függetlenül lehet, hogy csak véletlen egybeesés.
    A “leatherette” lehet hogy igaz az alap üléseknél, de a sport üléseknél biztos, hogy igazi bőr van.
    Nem csak a komfort ülés egyedüli kiváltsága a valódi bőr.
    Meg tudom különböztetni, a régi A6-osunkban műbőr ülés volt.

    A rendelhető extrák közül némelyik tényleg nagyon jó, ezt aláírom.
    De miért nem lehet megérteni és elfogadni, hogy vannak olyan felhasználók, akiknek nem kell ennyi tömény extra, csupán egy kényelmes, sportos, elegáns és gyorsabb autót szeretnének és ennyi, pont.
    Nagyon sokaknak tökéletesen elegendő a fűtött bőr ülés, navi, tempomat, tolatóradar, tetőablak, adaptív xenon és automata váltó.
    A 20d-nek is megvan az előnye fogyasztási és adózási szempontból. Előbbiben az E92 lényegesen kisebb étvágyú volt, viszont utóbbit tekintve botrányosan nevetséges, hogy £30 a road tax egy 190 lóerős dízelre és azért valahol ez is számít, még ha a lista legeslegvégén is.
    Elhiszem, hogy Neked és sok más embernek ez nem elég, de azért nagyon messze van a “fapad” szótól.

    Malac úr:
    Megy privi nemsokára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák