Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Ck. #44963 üzenetére

    Nem azzal van bajom, nagyon jol tudod Te is, mi a problemam. Konkretan leszaroztad anno az automat, es leirtad, hogy mekkora ertelmetlen dolog egy kozel 400 loeros, 7-8l -t fogyaszto hodallyal jarkalni, es hogy csak a kockazat van benne. Had ne kelljen felidezni, es nem csak nalam verte ki a biztositekot.
    Kozben meg nem radsozni akartam, mert volt ra vevo, nem is egy, csak gondoltam, hogy megis jo dolog ismeros kezekbe adni, mert annyira szerettem az autot, es tudtam, hogy a kov. tulaj is boldog lesz vele. Nem volt semmifele felnivalom, titkom, amikor alairtam az adasvetelit, es tudtam, hogy aki megveszi, az piszkosul jol jar majd vele. A csoka apja meg majdnem lefordult a labarol, amikor kinyitottam a motorhaztetot, es enni lehetett volna a motorterbol, mert egy deka por nem volt sehol sem. Ezt meg a becsuletnepper is megsuvegeli, pedig latott mar nem egy-ket autot.
    Mondanom sem kell, jol is jart, a mai napig tartja az uj tulaj velem a kapcsolatot, es halas, hogy nem egy vodor csavart adtam neki el. Nekem ez jelenti a legtobbet, mert tudom, hogy hasonlo helyzetben en is az lennek.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák