Új hozzászólás Aktív témák

  • C. s.

    addikt

    válasz Aryes #112347 üzenetére

    Egyetlen tört programom sincs, csak elismert szoftvereket használok, letöltés előtt ellenőrzöm a fejlesztő és a program hírnevét, amennyire tudom. Ennek ellenére amit csak lehet, a Sandboxie-ba telepítek. Nehéz pontosan visszaemlékezni, hogy kb. 15+ éve mit használtam a mostani szoftverek közül, de nem sokat. (Természetesen azóta már a frissebb verzióm van. :) ) Annak a néhánynak utána fogok nézni, köszönöm az ötletet!

    Egészen biztosan nem került régi kábel a gépbe, az új HDD-hez mindig új kábelt is vettem, mert már szinte paranoiás lettem a hosszú évek alatt a témával kapcsolatban. :B Ráadásul legutóbb még azokat is lecseréltem, amikor végre sikerült bepattintósat vennem.

    Leírom a neveket, hátha másnak is ismerős a helyzet. Azt hiszem, ezek már régen is voltak: IrfanView, IrfanView Thumbnails, Firefox, Total Commander, WinRAR, PhotoFiltre, Ashampoo Photo Commander. Az utolsóban nem vagyok biztos, talán még nem is létezett akkoriban. Majd rákeresgélek, hátha kapásom lesz. Köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák