Új hozzászólás Aktív témák

  • Morzsibácsi

    tag

    Hát,nehéz ilyent írni,mert általában jön ilyenkor a " fújolás,köpködés hülye vagy,stb" :D De hát ez van. A lényeg: negyedik napja tesztelgetem az a800-at.Nem volt még időm beépíteni,így csak az első kamerát próbálgatom. Finoman fogalmazva azt mondhatnám,nem vagyok eldobva a képminőségtől egyáltalán. Próbáltam 4K-ban,4K tv-n visszanézni.Talán az a legrosszabb. Próbáltam full hd-ban,az sem egy nagy kaland. Nem mondom,hogy nem velem van a baj,ugyanis eddig még nem volt menetrögzítő kamerám,tehát nics mivel össehasonlítanom. Akciókamerákat használok,de mivel az egy más műfaj,azokhoz nem is hasonlítgatom. Talán azért vagyok kicsit csalódott,mert egy ilyen "agyonhypeolt" technikától többet vártam. De nyilván ez csak az én személyes szubjektív véleményem. Azt is tudom,hogy egy menetrögzítőnek nem az a feladata,hogy hiperszuper minőségű videókat készítsem,mert hát úgyis törli az ember. De akkor is... :D :D Lehet meg akarom örökíteni életem legszebb útvonalát,stb. Videós képességeinél pozitívumként kell megemlíteni az éjszakai felvételt. Erdőben,vaksötétben,teljesen korrekt,használható képet ad. Valamint pozitívum,hogy "jön-megy" teszi a dolgát,gond nélkül. Össességében azért tetszik,és nem mehetek el szó nélkül azt ára mellett sem. Ha az árához viszonyítom,akkor maximálisan rendben van. :K

Új hozzászólás Aktív témák