Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mandras81

    senior tag

    válasz kacsa7 #60347 üzenetére

    Egy Mazda 323F BA-ról van szó. Amúgy bekárpitozták ezt a felületet is, illetve bolhákkal oda volt rögzítve egy kárpitdarab, ami szépen elfedte a fémet, csak levettem, hogy lássátok, mi van alatta. Már bent vannak erősítők, és úgy szereltem fel őket, ahogy pöttty kolléga írta a hozzászólása végén: "Vagy még azt tudod csinálni, hogy óvatosan elemeled a szivacsot a lemeztől, fúrsz furatokat és belűlről a nagy könnyítéseket át bejátszol lapos vagy süllyesztett fejű csavarokat, csak így az mdf lapon ki fog lógni, illetve nem biztos hogy olyan hosszan ki tudod emelni a szivacsot."

    Ez is gány megoldás, és "természetesen" túl is lógnak a csavarok, viszont ez volt a max. amit ki tudtam hozni belőle akkor, de most rendbe akarom tenni, ezért kértem ki a véleményeteket.

    Szívem szerint levenném a szivacsot, csak tartottam a huzat házilagos helyreállításán - ezek szerint jogosan. Akkor beszéljek egy kárpitossal? Mondjuk, úgyis ki van szakadva egy kicsit a vezetőülés, lehet összekötöm a kellemest a hasznossal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák