Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aswyx

    csendes tag

    válasz tildy #26003 üzenetére

    Mindig is tudtam, hogy a Sainsbury's nagyon felremenedzelt ceg, de hogy ennyire, az nem esett le :(((

    Hat 3 eve nem voltam olyan helyen ahol junior deveknel ralattam a reszletekre, a Sains-nel csak interjuztattam, most meg csak mid-level es folotte veszunk fel embereket.

    Annal a cegnel igy voltak a fizu szintek:
    graduate level - 0-2 ev programozoi tapasztalat, szakiranyu egyetemi vegzettseg, vagy tobb eves technikai de nem porgramozoi hatter. Ok kb egysegesen 25k korul kaptak.

    junior 2-4 ev tapasztalat, vagy tobb de teljesen mas iranyu (pl web frontend develper tapasztalat, de android fejleszto akart lenni). Naluk a maximum 45k volt, ha 40 folott kertek, akkor +1 kor interju a CTO-val. Az atlag kb 38k volt.

    mid-level itt kezdtem en, 45k-65k, ide nagyon nehez volt mar embereket talalni, kb 20 interjubol 1 ment at.

    senior itt mar csak kocsmai beszelgetes szintjen tudom. Egy idoben 3 python core developer is dolgozott ott, ok allitolag 80k+ fizun voltak. En 68-ig jutottam.

    Fizu emeles 1x volt 3 ev alatt, 2k, a tobbit az nem kerni hanem inkabb kovteleni kellett (mindig ugy mentem oda, hogy mar volt ajanlatom masik cegtol, hogy nyugod lelekkel setaljak el, ha nem jutunk egyeszsegre)

    BÁ Nutrition:
    0 evvel mi graduate-levelnek hivtuk, nehol osszevonjak a juniorral.

    Én vezettem, azt mondd meg, én vezettem?!?

Új hozzászólás Aktív témák