Új hozzászólás Aktív témák

  • tommyrs01

    csendes tag

    Sziasztok! Sajnos nem találok én sem megfelelőt az Adrenalin szoftverek közül, bár mondjuk a januári talán jobb. A hétvégén kicseréltem a 19.12.2-re de ez nálam kész katasztrófa volt ismét. (Kártya Sapphire RX580 proci Phenom X6 1090T)
    Nem tudom, hogy játék függő-e mert csak R6 Siege-el próbáltam... Elindítom a játékot, szépen indul is, majd egyszer csak befagy a kép (már a menü alatt, de a zene az megy), nyomok egy alt+tab-ot majd vissza a játékba, és ekkor megint elindul, majd 5 mp után szintén befagy... Ez volt a jelentős probléma, majd ezután ha restratolni akartam a gépet a win start menü nem jött fel hiába kattintottam... most adrenalin nélkül hajtom és feltettem egy afterburner-t. Sajnos ezt annyira nem ismerem
    Ezzel csak annyi az észrevételem, hogy auto beállítás mellett elég gyakran és nagy intervallumokban kapcsolgatja a ventiket, játék közben 2-3 féle fordulaton is megy, illetve tegnap amikor kiléptem a játékból akkor teljesen leállította, esetleg erre tudtok valami jó beállítást? Ja és a afterburner nem mutatja a gpu temp-et (vagy én nem találtam)... :Y

Új hozzászólás Aktív témák