Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    válasz dunc #12312 üzenetére

    Thermaltake Xaser III V1000D Blue házam van, a hely egyáltalán nem lenne gond, azért is kérdeztem, hogy a két hűtő között van-e akkora különbség, amiért tuti az egyiket érdemes megvenni.

    Szálljunk már le a táp témáról, mintha mindenki meg lenne veszve amikor nem a nagy márka van valaki gépébe. LC powerre haraptok, de amikor egy nevesebb márka Coolermaster GX-lite tápját írtam arra nem horkantott senki, pedig az is a szar kategóriába sorolt tápok között van. Erről ennyit...
    Amúgy FSP Hexa 500-as tápot szemeltem ki, (ez elég szerintetek??) csak addig is kellett valami, hogy kipróbáljam a gépet így egy HKC V-power 650 van a gépembe IDEIGLENESEN... (2 év garis a táp)

    Mielőtt a pitbullok jönnek: nem ajánlom senkinek, nem vagyok a fanatikus rajongója a tápnak, egyszerűen sürgősen mást nem lehet beszerezni, és N-power, meg stb 1 év fél év garos tápokkal inkább nem próbálkoztam ideiglenesen sem.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák