Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz chatran #32092 üzenetére

    szerintem nem erdemes egyezkedni mert latod azt se tudja mikor kinek mit ir! A legegyszerubb a pénz vissza!

    én is szoktam igy jarni.... tobbszor elofurdult hogy az adott termek nincs neki vagy mar nem elérhető.... de meg a kinalatában van azt megrendelem.... akkor esik le nala hogy nincs tobbe.... a terméket torli... de azert beprobalkoznak vmi szar TN-nel ami soha meg se mozdul soha nem volt elveszitve mert nem is letezett..... kb feluton 30napra ez kideul.... rakerdezek valasz hogy varjak mert bla bla hazugsag.... na ekkor megrendelem mastol :) azt mikor lejár az ido akkor disput! nem egyezkedek hogy PP-re meg majd "galambra" teszi azt kuldi piiizt.... felesleges ezert van a disput....

    vagyis szerintem........

    aztan nalad lehet elvesztettek??? mert vmi mozgas csak van!
    http://parcelsapp.com/en/tracking/LX333858090NL

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák