Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Gigi01 #14744 üzenetére

    Szia. Mivel en most vagyok tul ezen a dilemman, megosztom. Ha a G27 bevalt, es abban az arkategoriaban keresel ismet, akkor azt kell venni. :) Jobb nincs, ami pedig folotte van, az joval dragabb ugyan azokkal az opciokkal. En is reszben G27-rol valtottam(nekem az mint kormany nem jott be, inkabb hasznaltam a 10+ eves MOMO Force-ot). Sajnos az elromlott, kozben a kihasznalatlansag miatt en is eladtam a G27-et, igy most kormany nelkul voltam. G27-et nem akartam, a Thrust alap pont dupla annyiba fajt a valtoval, mint a G27, a Fanatec-bol hasznaltan csak maga az alap wheel es a base unit lett volna annyi(se H valto, se pedal, se F1 wheel), amennyi az elobb emlitett Thrust felallas. Igy maradt az arany kozeput... Eleg durva penzeket elkernek, foleg ugy, hogy ez meg csak nem is egy csucskategoria, hanem amatoroknek, jatekosoknak szant termekek.

    Mai naptol en a Thrustmaster T500 RS hasznaloi koze leptem be, egy TH8 RS Shifter -el es egy Ferrari F1 wheel addon -sl(talan meglesz szemtelen aron egy Ferka 458-as perec is...). Meg nincs itt, valszeg csak a het vege fele kapom meg oket, de mar viszket a tenyerem. :D

    Pedal modrol tud valaki valamit mondani? Gondolok itt azon, hogy a fekben a potit load cell-re cserelni. :U

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák