Új hozzászólás Aktív témák

  • kulfoldi

    aktív tag

    Hahho mindenki!

    En is beszereztem a jatekot, tegnap delutan erkezett, idaig toltam. :) 10-es szint megvan.

    Jatekmenet: Kicsit fura meg nekem ez az egesz. Marmint a fejlodes menete, nem vagom meg mi a haszna a licenceknek, meg ennek a kurva sok autovasarlasdinak, meg a special eventseknek, kicsit nekem ujoncnak ez tul osszevissza, de gondolom ez normalis hisz se a Gran Turismo elozo reszeivel, se Playstationnel nem jatszottam azelott. Persze a szabadsag egyaltalan nem baj. Majd csak megszokom, belejovok es iszonyatosan tetszeni is fog.

    Grafika: Hat nem vagyok elajulva, hogy brutalisan oszinte legyek. Mielott elkezdtem jatszani a jatekkal Grid 2-vel jatszogattam, ami ha jol tudom 2009-es jatek, de szerintem sokkal szebb. Persze igy is szep, es igazabol pont leszarom, hogy hogy nez ki, amig nem iszonyu ronda. Ez pedig messze nem az, csak van szebb nala boven. De az is lehet hogy ennyit tud a PS3 videokarija, ami azert mar boven szarnak szamitana szerintem ha letezne PC-re is. De lehet, hogy az 1080p-s felbontas a sok neki. Bar az hulyeseg...na mindegy nem tudom.

    Hangok: Szerintem jok a zenek, bar en nem nagyon szoktam bekapcsolni jatekokban, de itt azert vannak boven jo szamok. Egyeb hangok: Motorhangok elmennek, mas hangok jok, kiveve ezek a puffanasok amik koccanasokkor vannak. :D Az aze nagyon gaz, olyan mint ha Wartburg ajtot csapkodnanak. :) Gyalazatos. :)

    DE AZ ELMENY AZ MEGFIZETHETLEN! Nagyon jo a jatek fizikaja, bar kormanyom van es azt hittem, hogy mar megtanultam nagyjabol hogyan reagalnak az autok erre-arra, de hat ulj le, egyes volt! :) Van hogy vert izzadok egy-egy licensz arany, ezust, vagy bronzert. Idealis ives vonalzo nelkul megyek, es van hogy irdatlan szarul merem fel a fektavokat, es komoly hatranyokat szedek ossze, amiket aztan nagyon nehez ledolgozni, es a nagy igyekezetben van, hogy csak meg tobbet bakizom. Szoval nagyon ki kell tisztitani a fejet, es koncentralni a jo helyezesekert/idoeredmenyekert meg kormannyal es nemi tapasztalattal is. Szoval AAAAAA! :) Nagyon jo a jatek, annak ellenere, hogy vannak hibai, egyelore meg egyiket sem talalom idegesitonek es hala istennek a versenyek/harcok elmenye megsemmisiti ezeket a kis negativ gondolatokat.

    Azt hiszem nemileg az IGN-es cikkironak adnek igazat: Szimulator-resz 10/10 (nalam 9.5 egy picit lehetne az AI meg okosabb, de igy is majdnem tokeletes) Csomagolas 10/5 (nalam 10/7 az offline tartalmat tekintve)

    Az online tartalmat meg nem ismerem. De szivesen megismernem: Ezert fel fogok venni mindenkit aki itt hidette magat, ahogy igy gyorsan atnyalaztam a kommenteket, ok: krisz82, Marked33, Csokis.

    En pedig a meghaltoc neven futok majd. persze lehet, hogy ugy haltok meg, hogy kozben en foleg, de a lenyeg a szorakozas! :) Remelem egyszeru lesz csinalni szervert/csatlakozni, en meg sosem PSN-eztem, de ami kesik nem mulik.

    Na mindenkinek szep napot, akkor majd lesz valahogy valami valamikor remelem. :)

Új hozzászólás Aktív témák