Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz lacafaca #99704 üzenetére

    Azt sem gondoltam, hogy valamiben egyet értek majd veled (már a méreg kaja, meg a fertő strandok, bár az uszi/wellness még jobb, hörpölésre a lábmosót ajánlom :K ), viszont előbb-utóbb
    meg fognak szopatni orvosi ellátások címén is, már pedzegetik. Számomra rohadt érdekes, hogy a kérdéses oltottságú EÜ, véndöglátó, szolgáltató emberei, ha követelik a marhabilétát,
    rajtuk miért nem lóg eleve, feltűzhető tokban, mint rendezvényeken a belépő??? :(( Az úgy rohadt kettős mérce, hogy a pincér/nővér/biztőr kvázi van belőve, tőled meg követelik.
    (Reggelj Pfályzerre, abból már készül a hindu elleni 3. f(r)ázis... ja, bocs nem tudsz, csak szemétre. Így járás. Ez volt a Black Friday Pfizer parasztvakítási akció! Így megfingatni a droidot! Zseniális! :C )
    A múlt heti bebaszombat után is bárki joggal küldi el a francba a rendőrt (amúgy is ott dögölhet meg mind, ahol van :((( ), ha bármilyen szabálysértésért felelősségre vonja.
    Nagyon belehúzott a plebs, az utakon negyed 5-től már, akkora forgalom van, mintha katasztrófa filmben, aszteroida elől menekülnének, csak mindkét irányba.
    (Mielőtt még valamelyik letámad, nem én furikázok kint, az erkélyről csodálom.) De napközben is olyanok a különben alig terhelt mellék utak is, mintha felvezető kör lenne (úgy, tülköljél is b-od!), a (maszkmentes) gyalogos forgalom is rekordokat döntöget.

    #99730 PuMbA Ja, hát én eredetileg, azzal terveztem, mert előre csomagolt, csak nem baxxák el... De, képtelenek az alap higiéniát megugrani, amikor már a főnök ajánlotta
    elvetettem, aztán a CHO promó után teljesen és, most, hogy az EU sem reggeli megbizonyosodtam róla, nem, mintha terveztem volna utazgatni. :U

    #99733 Rage47 DE SKACOK EZ AZ EGYEDFEJLŐDÉS, NEM VÁGJÁTOK? Először fiatal, majd öreg, később döglött. Szimpla biológia! ;]

    #99751 8th Ööö, mi a f-nak kell 2. (akár első) Pfizer dózishoz PCR teszt? :F

    Holnap mecsó, plázában anyák napi rendezvény (lehet 2 7 múlva anyut szopógépre juttatni) kitört a tavasz (zápor/zivatar), csicseregnek a madarak, a népségről lerohadt a maszk, zárt helyen is kezd lemállani.
    Aztán rájöttem, hogy ez egy másik vírus hatása, ami lebontja a műszálas anyagot, ezért foszlott le teljesen/orr/áll alá/zsebig a maszk az emberekről. :DDD
    A vírus hatásairól videó: [link]

Új hozzászólás Aktív témák