Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Sub-S #91066 üzenetére

    Az nem jelent semmit bárki bármikor újrafertőződhet egy másik variánssal.

    (#91070) ivana: A háziorvosom? Az inkább ment volna péknek akkor több hasznát vennénk. Felhívtam erre közölte ha nincs más tüneteim fel ne keressem, maradjak otthon tíz napig és annyi. Ez így utólag visszagondolva elég meredek. Két napig voltam 38°C körüli lázas meg pár napig marhára fájt a két könyökömben az ízület de dolgozni nem bírtam annyira. Ezek amilyen hirtelen jöttek úgy el is múltak. Pár napra rá jött az a tipikus tünet, hogy nagyon tompán éreztem a kaják ízét. Ettem anyám világbajnok csirkepörijét és nem éreztem a mellé belapátolt savanyúság ízét. Rajtam kívül mindenki igen. Akkor állt össze a kép meg, hogy miért fáj a fejem folyamatosan egy hete és miért nem ér rá semmit az advil ami amúgy fél óra alatt mindig elmulasztja. doki le se szart. Az oktatómtól kaptam el aki covid pozitív lett és miután kórházba került az ántsz-től felhívott egy nő mint kontakt személyt és vázolta a helyzetet. Kikérdezett mikor találkoztam vele pontosan nincs-e valami tünetem stb. Akkor még nem is volt, rá pár napra jött ki rajtam is.

    (#91060) Parci Jöjjön, jöjjön. Én őt kérem, ha lehet. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák