Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz #86564352 #69263 üzenetére

    Különben már kezdem elveszíteni a fonalat, hogy miről beszélünk? Nem jó a zsúfoltság, viszont ha lenne limit akkor sorbaállni se jó? Félünk a koronától, de félelmetes 5 fokban állni félórát? Budapesten, nagyobb városokban posta, tesco is van bent plázában, tehát ez az utcán ácsorgás félelem is kicsit túlzás. Az "sajnálatosabb" ami belépési limit nélkül most zajlik a boltokban.

    Jó kérdés... COVID oldalról nem jó a zsúfoltság...de azért bezártuk a napot 19-kor, hogy 20-ig mindenki hazaérjen....miközben ha nem lenne ez a limit, akkor eleve nem lenne zsúfoltság. Gondolj bele. A vásárlók száma nagyjából fix...csak sokkal kisebb időtartomány esik erre az ember mennyiségre. Szóval ez az esti kijárási tilalom inkább lábon lövés...mint hasznos. Különben sem este/éjszaka van nagy kontakt szám, hanem nappal...

    Ha a hidegben állsz és beteg leszel, az jó ? A légnyomás és páratartalom függvényében a hőérzet nagyon másképp alakul...szerintem nagyon nem tudod miről beszélsz... Ha csak a sörözős teraszfűtéssel tudod összevetni ezt a témát...Akkor hagyjuk.

    Ez most egy amúgy is túlterhelt forgalmas időszak...az időkorlát miatt nő az tömeg...
    De írod ezeket bent van a plázában dolgokat...okés nincs hideg...de akkor megint beltérben nő az létszám...
    A limit nem megoldás...az egy zsákutca... Ha valamit el kell intézni...akkor el kell intézni.

    ui: Ha valaki leüt egy terméket, akkor nem mondhatom, hogy akkor majd pár hónap múlva átadom... bár nem létszükséglet..de év végén szoktunk nagyobb méretű pakolást, rendezést, lomatalnítást tartani...ugye ha már itthon kell lenni amúgy is... Azokat a tárgyakat amik nem kukába kerülnek mert van használt piaci értéke azokat feldobom apróra... Erre mondtam korábban, hogy a COVID miatt nem fogok a fotelban gubbasztani...az élet nem áll meg. Húzok maszkot...a kezem már lerohad a sok fertőtlenítőtől...de ennyi.

    #69272 Ricardo : Szerintem elbagatellizáljátok a témát. :((( Van rá egy söröm, hogy nem ugyanazt értjük a kint állsz a szabad ég alatt... De ezt a témát itt le is zárhatjuk...
    Egyik hajnalba kimentem egy 40 percet edzőparkozni és úgy kellemesen kimelegedtem...Nem fáztam.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák