Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz ooloo #41881 üzenetére

    A hazai negyed és féléves statisztika kutyát nem érdekli, csak azok a grafikonok ömlenek ide, ahol pár hétig kiemelkedő volt a halálozás. Én értem, hogy a semminemtörtént az nem említésre méltó, de egy adott időre kiemelés túlzott ábrázolása meg csak riogatásra alkalmas és ha valaki hónapokig azt éli meg sikernek, hogy naugyemennyienhaltakmegittis, az bizonyíthatóan komoly pszichés károkhoz vezet. És lassan tényleg mind kipurcanunk, nem hirtelen persze, de ezt ne tegyük hozzá, mert attól ki rettegne?

    Engem kicsit az zavar, hogy a rettegők jelzőt bántóbbnak tartják egyes ténymegállapítók, mint az idióták jelzőt. De ez itt úgy látszik standard a kőgyomorral és kézremegéssel meg kiszáradt pupillával együtt.

    Na meg jön a korai védekezés szöveg is.....mint ha nem ebben az országban élnénk és nem láttuk azt a mérhetetlen fegyelmezetlenséget, aminek talán most lesz vége. A folyamatosan szidott emberek mégis a megfelelő védekezés alapja lettek volna? Alig van itt qrva nagy következetlenség. :U

    (#41887) t72killer

    Főpróba? Nahiszen, akkor nekünk valóban annyi lenne! Nem félévig azon menne a polemizálás, hogy jujujjjj mindenki bunkerbe, összes lisztet, élesztőt felvásárolni.....tényleg mi lett a nagy tavaszi boltok lesáskázásával? Valami oka van, hogy azóta minden folyamatosan normalizált lett? :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák