Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Én most egy kicsit ki vagyok akadva, előre is elnézést ha lesznek kirohanásaim, de próbálom visszafogni magam amennyire tudom. Elkezdődött az iskola és az én tapasztalatom az, hogy 10-ből 5 emberen van maszk ez az arány 10/7 volt addig amíg a diákok nem kezdték el megterhelni a tömegközlekedést. Azt látom, hogy ha van is rajta maszk, sok esetben az orrára már nem húzza fel, az meg úgy nem ér semmit, az ilyeneket azok közé sorolom akiken nincs maszk. De szoktam látni olyat is a diákok közt (is) aki még a szájára sem húzza rá. Édes faszomat már komolyan, kezd elegem lenni ebből az orosz rulettből, hogy most már szó szerint tömegek veszélyeztetik az egyébként normálisan viselkedő embertársaik egészségét. Mert tünetmentes vírushordozó bárki lehet és rajtam hiába van maszk mindig, tudjuk jól, hogy az nem 100% -os védelem. Persze se a kalauz nem szól rá soha senkire, sőt a kalauzok túlnyomó többsége nem hordja rendesen a maszkot, az orrukra nem húzzák rá soha. Rendőrt vagy polgárőrt pedig soha, egyetlen alkalommal sem láttam a vonaton, pedig arról volt szó, hogy a MÁV ellenőrizteti a maszkviselési szabályok betartását. Így mégis mi a faszomat várunk?

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák