Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz radi8tor #100581 üzenetére

    Tehát akkor laca közösségépítő?
    Azt már tudom-tőled- hogy én kretén vagyok és közösségromboló, de gondolom nem olvastad a tegnapi hozzászólásokat, vajon egyre többen csak eltartott kisujjal fórumoznak és adnak hangot az elégedetlenségüknek?

    Ez a fórum mindig is nyugalom szigete volt, ahol az ember megtalálta a számára fontos információkat és ami főleg vonzóvá tette, elkerülték a trollok, mert a moderáció hatékonyan vette elejét a konfliktusoknak.

    Ez mára már, itt ebben a topikban a múlté, ennek adtak hangot itt többen.

    A politikai topik azért sem jó példa, mert ott folyamatos kontroll van.
    Időnként olyan érzésem van, mintha ez a topik a mai magyar valóságot kezdené tükrözni.
    Van pár troll, akik eleinte még a fórum szabályait figyelembe véve voltak jelen aztán akár Magyarország, annak vezetői rájöttek, hogy senki sem szól rájuk, bármit megtehetnek, ezért egyre messzebb mentek el, közben erősödtek az elégedetlenkedő hangok, akik válaszul azt kapták, hogy nincs itt semmi látnivaló.

    Aztán egy idő után a moderáció rájött, hogy mivel kiengedte a kezéből az irányítást, így csak drasztikusabb eszközökkel fog majd csak hatást kiváltani, ami immár hangosabb elégedtenséget fog generálni.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák