Új hozzászólás Aktív témák

  • embe

    nagyúr

    válasz lajosx #17993 üzenetére

    De az érdekes, hogy pl. most is tesztelem, és egy 4GB-os Metallica lemezt lazán tölt. Amikor ilyen több 10GB-os filmet szedek le, na azzal szarakodik.
    A már seedben lévő film torrent fájljait beadom a Transmissionba, végig megy leellenőrzi, majd szépen seedeli. Ezért nem értem.
    Azért nem értem, mert gyakorlatilag az én logikám szerint csak a fogaskerék alatt kell beállítani a letöltési mappát, az a vinyón lévő mappa ami a hasában van. Azon van egy "Torrentek" nevű mappa.
    A "The creator" amit csekkolt és seedelt, a Metallica (4GB) széepn letöltötte ahogy kell.

    Amúgy ez még nem is nagy benézés. A Z10Pro-t Livániából vettem. Gondoltam nulláról indítok, így feltettem ISO fájlból az alap firmware-t, hogy majd ráteszem az aktuális fw.-t.
    Felmet, kezdett betölteni, de a kijelzőn mindenféle ákombákom volt. :Y
    Akkor vettem észre hogy a Z9X fw-t tettem fel. Azt váltotta, és még az is megvolt akkor. :DDD Gyorsan rátettem a helyes ISO-t, és helyreállt a világ rendje.

    Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Új hozzászólás Aktív témák