Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    válasz Diokhan #8391 üzenetére

    Saját vélemény:

    Norbi, ha úgy lesz, szerintem megy a saját csapatába versenyezni (TCR International - M1RA). Az ismertebb nevek is szerintem mind átmennek a TCR-be, mert olcsóbb és autó van dögivel. Na meg test-test elleni csata is (bár néha már kicsit túlzásba viszi néhány TCR versenyz ezt.) Huff, Coronel már többször kipróbálta ott magát. Coronel meg amúgy is a "tehetősebb" privátok közé tartozik és vele jól járna a TCR. Akik sokat ne mutattak fel az évek alatt a WTCC-ben, azok úgy is lemorzsolódnak majd. Volvo-sok közül szerintem Catsburg-nek GT irány, a többiek passz. Zengőéknek is a TCR International lenne a jobb irány, csak hát ahhoz kellene autó is.

    Sajnos annyira bizonytalan a WTCC jövője és nem csak '18-ra, hanem úgy az elkövetkezendő 3-5 évre, hogy szerintem jövőre olyan "fél világbajnokságot" kapunk, mint 2013-ban a Chevy kiszállásával.

    Voltak arról hírek, hogy a Sebastian Loeb Racing-et jövőre "gyári" csapatnak vennék, így megmaradna a 3 gyártói felállás (Citroen, Honda, Volvo), csak hát autó nem lesz elég hozzá. Meg lehet versenyző sem. Ha minden TC1-es autót összekaparnának innen onnan, akkor is csak vagy 20 autó lenne. Picivel több kellene szerintem :) .

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák