Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz zoo8800 #1950 üzenetére

    Azért akárhányszor jött el(gold4 előtt) mindig ment a taps meg a duda meg minden,szóval nincs annyira elhanyagolva ő sem.De szerintem pont így helyes hiszen még is csak Norbi nyerte a futamot meg állt már dobogón meg stb stb :)

    ruti hátha volt innen valaki aki a gold4 lépcsőn csücsült és én meg lemajmoztam ezért írtam amit :

    !Overdose! Én sem mondtam,hogy mindenki egyenes háttal üljön,de amikor eljön egy lekörözött/vagy ahhoz közel álló pilóta ne keljen mert felállni,hogy tudj nyomni egy képet/videót....Az hogy a 2. futamot végig állta majdnem mindenki a gold4en teljesen! rendben van meg értem én is álltam nem is akartam leülni(otthon is mindig állva nézem az f1/wtcc/stb dolgokat),de mint fentebb írtam jó lett volna ha ez tényleg csak a "fontos" részeknél van meg,amikor az ember úgy sem videózik -mármint én-hanem üvöltve nézi ahogy elfordulnak lásd 2. rajt :)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák