Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    Hát igen srácok,sajnos tegnap is nem egy olyan csatám volt ahol 2 unikum szakasz volt,szakaszonként 3 fővel azaz egy oldalon 6 unikum játékos a másikon meg még zöld játékos sem volt. Én a 49%-al már jónak számítottam a sok paradicsom között. :D

    Nagyjából 10 mp-enként villant fel a piros felirat a minimap fölött. :DDD

    Mostanra oda jutottam hogy a 9-es orosz tüzérrel elég a napi első győzelem,a brit 6-ossal szintén.

    Ami most mulattat az a kv3-as tank,valamiért elég sokat tud pattintani de vannak csaták amikben elindulni is kár.Ha a lövege pontosabb lenne én erősen ajánlanám mindenkinek.Lassúcska,de mivel én inkább tüzérhez vagyok szokva ez nekem nem okoz fejfájást.Viszont tierjében ha odaér ahova kell akkor elég szépen tud támogatni. :) (töltésgyorsító,célzásgyorsító,venti) Ugyan sokszor felrak t9-be is úgyhogy nem egy leányálom,viszont nagyjából tudom a nagytierű tankok weak pontjait,mert akaratlanul is rámragadt amikor az orosz td ágat játszottam végig. :)

    Nálam a kis kv1 az örök kedvenc.Elég fullos a legénység és a modulokat is folyamatosan próbálgatom rajta. :D

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák