Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz wwenigma #184977 üzenetére

    Hehe most olvasom csak hogy a moe mod-ra fogták a lag-ot. :)
    Nekem megvan ennek a mod-nak a forráskódja több verzióra visszamenőleg mivel a szerző kb fél éve folyamatosan feltette a forráskódot is amiből fordítva lett és meg lementettem mert fel akartam használni a moe-ről szóló oktató írásomhoz.

    Azt fontos megjegyezni, hogy nem valódi lag-ról volt szó, a tank irányításán semmi lag nem érződött náluk. Csak a lövésre volt hatással.
    Elméleti síkon ha a bal klikk után számol valamit a mod az késleltetheti a szerver felé elküldött tüzelés utasítást ami jelentkezhet input lag-ként. Hogy van-e ilyen a forráskódban azt most nem fogom megnézni, mert nem érek rá. Mondjuk összevethetném az új és a régi verzió forráskódját és akkor kiderülne, hogy mit írtak át benne, mert az átírt részben kell lennie annak ami elvileg okozta ezt a jelenséget, de most erre is lusta vagyok. :D

    Sőt az igazi teszt az lenne ha a régi forráskódot átírnám, hogy skill4ltu helyett chrysSsmyth legyen benne, ezt felraknátok és megnéznénk hogy gyakorlóban lag-olnátok-e ha ellenem vagytok. ;]

    (#185011) @Imilenni:
    Nekem egyelőre fogalmam sincs mi az igazság, de te amúgy értesz ehhez a témához, hogy így csípőből elutasítod ezt a magyarázatot? Vagy csak ennyire fáj, hogy lehet, hogy van rá esély, hogy mégsem csal a wg? :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák