Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz jr1994 #163809 üzenetére

    és Rick3D!
    Igen, hallottam róla, itt is sokszor olvasom a dolgot. Őszintén szólva már egy ideje ki van fejlesztve az IS-7, de nem igazán vonz az a stílus, ezért nem akarok ennyi kreditet elégetni rá, viszont ha már ingyé begurulna a 260... Nincs sajnos annyi időm, hogy milliónyi tank legyen a garázsban, így is csak kb. néhány tízessel játszom, pár megtartóssal, meg amit éppen húzok, így nem szoktam beruházni olyan dolgokra, amit nem valószínű, hogy használni fogok.
    Mindenesetre köszönöm a kommenteket. Amint meglesz a 260, mondok róla véleményt. :DD De hát az is vicc, hogy BC-vel amint helyzetbe kerülök, elkezdek pattogni E4 oldaláról, Grillének 2/2 lánctalp-kritikus, E3 oldaláról ricochet, szóval na, tök buli, a 3,5k-hoz Centi AX-szel voltam, kb. két lövés kellett volna, találjátok ki, hány olyan lövésem volt, ami TD-be ment és nem sebzett (pedig lett volna elég hp)...? :( No mindegy, majd csak beadja eccer.

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák