Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz jr1994 #144973 üzenetére

    Ertem.Szoval Zsebaladar :D
    Hat ha neked nincs meg, irok rola egy kis jellemzest.
    A tank ugyebar nemet, igy nem sztaliniumbol van a pancelja,beforgatva esetleg tudja pattintani a 6osokat, vagy 250-300 meterrol is a nagyobb lovegeket beforgatva mar ugy ertem hogy a 7es szinten levoket.Kozelebbi tavrol, vagy szemtol szembe esetleg csak a veletlennek koszonheted ha pattint, vagy ha hirtelen nagyon nagy szogbe vagod tolataskor az elejet, es az ellen epp a felso lemezt celozza.Ezt a vele egy szinten levo 7esekre ertem.Neha a torony is tud parszor pattintani dombharcnal.
    A lovege es a toltesido megegyezik a Tiger P-evel, azaz 6,93 alatt tolt es elegge pontos a hosszucsovu 8,8-as.
    A tank nem annyira lomha, de olyan erzesed van, mintha egy balnan lovagolnal, a test es a toronyforgas olyan nemetes, eleg lomha, a gyorsulasa viszont elegge rendben van, elegge tudja tartani a 38 km/o sebesseget, persze nem hegyre.
    A legenysegnek koszonhetoen optikaval, ventivel es toltesgyorsitoval (a 6,93 toltesido toltesgyorsitoval ertendo) 462 meterre lat, es a radio hatotav is kb 850 meter jelerositessel.
    A szerepkoret olyan masodvonalbeli tamogato tanknak lehetne meghatarozni, a gyenge pancel es a lassu toltesido es nem tul acelos sebzes miatt, am en bunyos tipus vagyok, igy esztelenul megyek vele elore, aminek az a hatranya hogy tul hamar meghalok, a masik elony viszont az, hogy tereptol fuggoen persze, csinalhatsz vele spot damage-t.
    Ennek szerepe van viszont a penzhozamban, ugyanis kb 2500 sebzesre es 1000 spot damage-re kb 80-90 ezer zsozso jon, amibol ugy 60k meg is marad, vagy akar tobb is, ugye premtankkal nem nagyon lovunk aranyloszert, csak ha nagyon indokolt.
    Azt mar nem tudom, hogy tier-limites-e, de mar 8as tankok ellen ami jol pancelozott mar hatranyban vagy, nem eleg a 203 atutes - szemtol szembe, persze, igy az ilyen szitukat kerulni kell(ene) vele, de nekem nem erossegem :)
    Persze, amikor valami szerencse folytan te vagy a csucsragadozo, akkor lehet vele batr(abb)an eloremenni, 1400 HP-ja van, ami ha okosan beosztod, kitart.Az atlagsebzesem vele kb egy ezres, aki ovatosan jatszik vele, az nyilvan ossze tud vele hozni jobbat.

    Az elso premtankom a jatekban az elnyert IS-6 volt, azzal farmoltam a penzt, persze, azzal nem lottem aranyat, meg akkor sem ha indokolt volt.
    A tavaly rakattantam a zsebaladarra, mert tudtam hogy van hozza jo legenyseg, es jo vetelnek tunt, mondtam hogy eleg jol lehet vele keresni, ha az embernek nincs penze egy OP-ebb jarganyra,persze premfiokkal egyutt.
    Most viszon learazaskor kb 4000 aranyert megvettem a Panther M10-et, es azt kell mondjam, hogy az M10 is kb ugyanazt tudja mint ez, annyi kulonbseggel, hogy ugye 55 a vegsebesseg, el tudsz vele pucolni ha gaz van, kozepes tankkent jobb az alcaja es a tuzgyorsasag, illetve sebzes is nagyobb, ugyanis kb 300-340 sebzest tudsz annyi ido alatt legyartani, mint a zsebaladarral 240-et.Azaz te kb 2,5-t losz majdnem, amig a ZSebA csak 1et.
    Viszont felvaltva nagyon erdmenyes veluk menni premfiokkal, amig az egyik a csataban, addig mesz a masikkal, 15-20 perc alatt mar van 100 ezer ezustod.
    Termeszetesen jobb premtankokkal sokkal jobban gyujtheto az ezust, persze ez a jatektudastol is fugg, de akinek nincs sok penze, vagy nem akar sokat kolteni, learazaskor, vagy aranyat kuponnal akcio kereten belul csokkentett aron megveheti mindket jarganyt.Vagy megveszi a Lowe-t, es talan kb ott van annak a penzhozama 1 kor alatt, mint ennek a kettonek 2 kor alatt, de ezt nem tudom biztosra, mivel Lowe nekem nincs, csak annyit olvastam rola, hogy 65%-os a kredithozama, mig ennek a kettonek valoszinuleg csak 50-50%-os.

Új hozzászólás Aktív témák