Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Mi wan ezel a windosal, véres harcot kell vívjak vele, hogy elfogadja és HASZNÁLJA azokat a programokat amelyeket szeretnék. Össze vissza állítgatja a preferált programot, pl zenékhez videókhoz.

    Azt nagy nehezen elfogadta, habár nem értem mitől, de most az EPS illustrator fájlokat csak nem hajlandó illustratorral nyitni, állandóan variál, eddig semmilyen ikonja nem volt, most meg a képnézegetőm ikonja van rajta. Az irfanview beállításaiban nem bepipálva az eps, nem értem mit szivat.

    Hiába állítom ebben a menüben Illustratorra, marad az Irfanview ikon.

    Remek, és ahogy látom megint elfelejtette az összes kép formátumot, amit a szánalmas fényképek appal nyit, mikor eddig működött az irfanview képnézegetővel is.

    Azt hozzá sem teszem, hogy azért mert a magyar nyelvű bill az alapértelmezett az összes win app magyar, pedig ezt sehol nem kérdezte, és az egész win angol.

    Kezd olyan lenni a win is mint a mac, majd ők jobban tudják mi kell nekem, ne akarjak én testre szabni?

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák