Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz dvdbackuper #79794 üzenetére

    Kezdésnek frissítsd manuálisan a driver-ét. Nézegettem a netet nem tudom mennyire megbízhatóak azok a linkek amit találtam úgyhogy kezdésnek az Iobit driver booster free progit ajánlom erről a [link]-ről.

    Amennyiben nem talál hozzá frissítést akkor menj be az eszközkezelőbe, és ott töröld az eszköz illesztőprogramját majd indítsd újra a gépet hátha ez rendb evágja. Ez az eszköz közvetlenül van a géphez kötve azaz nem hálózaton keresztül? Azért kérdezem mert volt most egy változás a hálózatkezelésben és lehet ez kavar be, sajnos ahhoz nem értek hátha itt valakik okosabb.

    A tálca jobb oldalán minden beállítás - gépház - eszközök - nyomtatók és szkennerek - ott mit mutat?

    Még egy lehetőség a ugyanitt a gépházban - frissítés és biztonság - hibaelhárítás - üzembehelyezés - nyomtatók
    Itt próbálj meg gépészkedni, esetleg még az is megoldás lehet ha kihúzod az eszközt csinálsz egy újraindítást nélküle majd újra bedugod hátha az újracsatlakozás, vagy ami szintén megoldást jelenthet ,hogy másik aljzatba dugod.

Új hozzászólás Aktív témák