Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    Van egy kis-nagy problémám :) , szóval a kollektív bölcsesség jegyében esetleg, hátha van valami ötlet.
    Röviden a probléma forrása, ez a System32-es mappában található hibaüzenet:

    Részletesen leírtam az MS honlapján a probléma lényegét itt[link]
    A legutolsó hozzászólás az enyém, választ még nem kaptam, de másoknak is van hasonló problémája.
    Aki nem szeret kisregényt olvasni, annak megpróbálom röviden leírni. Ápr. 30-án, MCT-vel frissítettem az 1803-as verzióra, ami sikeresen meg is történt, viszont tegnap, néhány újraindítás után már nem töltött be a Win.
    Ezután volt már Gépházban alaphelyzetbe állítás a fájlok megtartásával, de ez sem hozott eredményt, majd ezután tiszta telepítés következett úgy, hogy a telepítés elején az összes particiót is töröltem. Az új rendszer felállt, működött is egy darabig, de utána ismét jelentkezett a hiba.
    A Gépházban lefuttatva a speciális hibajavításoknál, a rendszerindítás javítását, továbbra is ott a hiba. Pillanatnyilag minden működik, de a Damoklész kardja továbbra is ott van a fejem felett, hogy mikor dob ismét egy hátast a rendszer.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák