Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz TRob1 #55233 üzenetére

    Nem ertelek pontosan, de majd meglatjuk.
    A startmenurol epp most folyik eszmecsere, en magam is a win gomb-up-enter modon allitom le a gepeimet evek ota, valamint az uj startmenu nekem nem jon be (maradi es oreg vagyok, ez is lehetseges ok :-) ).
    A csempekre nincs szuksegem, ezert nekem a hagyomanyos xp-szeru startmenum van.

    A kulso 3rd appokkat nem lehet nelkulozni, az hogy en az evek ota osszegyujtott, beallitott, kezemreallo alkalmazasokat portable valtozatba hasznalom, az miert baj? Nem rondit a rendszerbe, mivel masodvinyorol futnak, egy rendszerosszeomlas, esetleges win reinstall soran minden megmarad.

    Epp azt akarom elkerulni hogy beepuljenek a rendszerbe, eleg gondja van a windowsnak neha sajat magaval es a sajat appjaival is :-) :-

    Viruskergetot semmilyen formaban nem hasznalok.

    Egyebkent az miert baj, ha valaki evek alatt osszeallit maganak mind kinezetre, mind szoftverkornyezetre egy neki tokeletesen megfelelo rendszert, megszokja sot megszereti, hasznalja,
    es amikor kulso tenyezok (pl.windows10) ebben meg akarja valtoztatni, akkor nem hagyja?
    Es megprobalja a win10 kinezetet, alkalmazasait az evek, esetleg evtizedek alatt megszokotthoz alakitani?
    Ez hiba, bun, hogy nem en mennek az oprendszer eloirasai szerint, hanem urambocsa, az oprendszert alakitanam az EN szajizem, igenyem szerint?
    En ugyerzem, ez utobbi a realisabb.

Új hozzászólás Aktív témák