Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz #71746560 #51547 üzenetére

    Én szeretem a 10-est, de a legutóbbi összegző frissítés óta, nem tudok játszani miatta.
    Bármilyen játékot indítok ( Fallout 4, COD IW, Dirt 3, WRC 4.. ), azok mindig kifagynak, amikor auto mentést csinálnának. Nem tudom miért, adminként futtatva is, kikapcsolt UAC-al is. Ráadásul a Win 10 és a játék is eredeti, teljesen frissített példány, szóval még az sem okozhatja, hogy esetleg hibás lenne a crack.
    Baromi idegesítő, mert az összegző frissítés előtt sose volt gond vele, azóta folyamatosan. Többször is újratelepítettem már a windows-t is, játékot is, de semmi.
    Most visszatértem a szintén eredeti Win 8.1-re, ez is frissítve, ahogy kell, itt mégis tökéletes minden, nincs gond az auto mentéseknél a játékokban. :U

    Haveromnál olyat csinál a 10-es, szintén az összegző frissítés óta, hogy a nap egy adott időpontjában ( mindig ugyan akkor, 16:30 körül ), leáll kék halállal, DPC_WATCHDOG hibával.
    Már próbálta a neten fellelhető leírásokat, tecső videókat, de semmi változás. :(

    Az összegző frissítés jól szétcseszte az egészet és hála annak a tetves, auto frissítésnek, még letiltani sem lehet azt, hogy ne tegye fel! :W

Új hozzászólás Aktív témák