Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz netpeti98 #44923 üzenetére

    Köszönöm,de ezeket a "malőröket" a Micro nem orvosolja, ha később töltöm be? Amúgy meg amit írtál hiba okot az oké, bár azt hogy konkrétan mit kellene, hogy a jelzett esetben csinálni nem tudom, az is igaz,hogy nincs áruházi programom fent.De ha már itt tartunk , mint írtam régi mentést raktam vissza és mikor szintre hoztam, a kedvencek elszálltak. Meg van a metodika hogy kell élesíteni, de nem sikerült, mindenhonnan kitöröltem, de egy töredék mindig ott volt a kedvencek közt, hogy azt honnan vette pasz. Azt tudom, hogy közben míg szintre hoztam pl kedvencek, a háttérben frissített(szerintem ezért szállt el). Na ezért nem jó ez az önkényes frissítés. Eleddig,mindig mindent egyenként csináltam és nyilván akkor nem akad össze semmi semmivel. Nem jó ez így , ez a koncepció amit kitaláltak nem jó, nem életszerű így kizárni a usert. Kellene hagyni választani ... Egyébként meg annó amikor 8-ról áttérés volt 10-re akkor is jó pár dolgot fejreállítottak, aki bizonyos esetekben aszerint járt el bizony megjárhatta mert már nem úgy működött és senki nem tudta a Micrón kívül. Lásd csökkentett mód. Lehetne sorolni ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák