Új hozzászólás Aktív témák

  • CirrMee

    addikt

    A.u. tapasztalatok:
    -most nem kellett hetekig/hónapokig várni, 24 órán belül felajánlotta a telepítést
    -nálam kétszer lerobbant telepítés közben (asszonyén nem), mindegyik után visszalőtte az eredeti állapotot. A második után default azt hazudta, hogy nincs update, a ringyóz' naprakész
    -kisakkoztam, hogy a két lehetséges probléma közül (instabil tuning / USB meghajtó) az egyik a hiba okozója / USB -s kártyaolvasót le kellett volna csatolni
    -letöltöttem egy telepítőt (MCT), pendrive -ra rá is szórtam. Ezzel is nekiállt ugyanott fagyni, de most más hibával
    -mi van akkor, ha erre az USB -s eszközre is allergiás a telepítő felhördüléssel lemezre írtam ki, majd onnan indítottam. Egyből fel is kúszott hiba nélkül... :)
    -felkúszás után lőném be a kinézetet. Ribbondisabler elő, szokásos logoff - bejelentkezéskor fekete képernyő (mindkét gépünkön, mert az jó), ctrl+del van, explorer nem indítható, meghajtókhoz nem lehet hozzáférni. Asszony gépén (netes update) nagy nehezen ment az előző build visszaállítása, lemezes nálam a update után nem. Utólag kiderült, a ribbondisabler egy régebbi verzióját sikerült használni, ami hajlamos elbarmolni az ntfs jogosultságokat. Még a sima 8 -as idejéből származott nekem, most újratelepítés után húztam le újabbat, azzal jó végre.

    Kérdés: firefoxi jobb felső sarka másnál is otromba lett?

    [ Szerkesztve ]

    “Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

Új hozzászólás Aktív témák