Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Mbenyo97 #42009 üzenetére

    Azért ez kicsit szubjektív is. Akinek pl. eleve bejön a 8.x, a kezdőképernyő és egyebek, annak ilyen téren, mármint felület terén a 10-es egyértelműen visszalépés... Maga a rendszer nyilván jó, de azért a stabilitás nem mindenkinél olyan frankó, elég csak beleolvasni a topikba. Viszont, ha a jövőt nézzük, akkor nyilván a 10-es áll a legjobban, mivel a legújabb fejlesztéseket jobbára csak az fogja megkapni.

    Illetve vannak azért bosszantó hibái is, nálam pl. a felület nagyítása / skálázása. Az egyik notin, ahol 1366x768-as kijelző van, jobb híján csak a 100%-os módot tudom használni. Ha 125%-ra állítom, akkor minden olyan böszmén néz ki, mint az atom... Ellenben volt azon a gépen Win7/8.1 is, amiknél meg teljesen jó volt utóbbival is. Kipróbáltam a legújabb 14388-as Insider buildet, de maradt abban is ugyanolyan xar... :((( Szóval ilyen téren vsz hiába várom a javulást a hamarosan megjelenő RS1 kiadástól... Ezen a notin nekem egyszerűn kényelmetlen használni, mert a 100% kicsit apró, a 125% meg elcseszetten nagy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák