Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok.

    A Microsoft küldött egy kis levélkét, melyben közlik, hogy pár hét múlva meg fogják szüntetni a Windows Live Mail támogatását, és váltanunk kell a beépített Posta alkalmazásra. Na most, én bármit is próbáltam, egyszerűen képtelen vagyok beállítani a DIGI-s internetcímemet. Kizárólag az Outlook adataimat fogadja el, a DIGI-nél bármit csinálok, nem fogadja el a jelszavamat és nem tud szinkronizálni.

    Na már most, nekem szinte minden regisztráció - beleértve a Gamepodot is - a DIGI-s internetcímhez van kötve, vagyis minden emailt ide kapok. És eddig semmi gondom nem volt a Windows Live Essentials Live Mail programjával. A MS által küldött emailben egy patch-cset mellékeltek hozzá, ami elméletileg arra lett volna hivatott, hogy a változások után is használhassuk a Live Mailt. De amikor feltettem, totál hazavágta a programot, hibával leállt, így kénytelen voltam törölni.

    Na most, engem amiatt esz az ideg, hogy most én vagyok ilyen béna, hogy nem tudom beállítani a DIGI-s fiókomat a Posta alkalmazással, vagy egy újabb használhatatlan szemetet akar ránk sózni a MS az eddig tökéletesen működő Live Mail helyett...

    Valaki tudna ebben segíteni? Köszi.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák