Új hozzászólás Aktív témák

  • steele80

    senior tag

    Kezdem azt hinni, hogy a W10 tervezésekor, illetve a TH2 fejlesztésekor a célközönség, a minden mindegy emberek voltak, akik lehetőleg szórakozásra használják a programot, vagy informatikusok. Amiért most ezt leírom az én Pro-m például nem jegyzi meg a nyomtató beállítást. Hiába állítom be a pdf olvasót az EDGE-el majomkodik. Az ember lassan elveszti a fonalat, hogy mit hol keressen a gépházban vagy a vezérlőpulton. A dokumentumokat, képeket alapértelmezetten a felhőbe akarja tárolni és lehetőséget sem ad, hogy döntsek. Újratelepítésnél már résen voltam és beállítottam, de a kollégám gépén az "ez a gép" mappákban már a onedrive-os dokumentumok és képek mappa szerepel és vissza se tudja állítani, hogy a C meghajtósak legyenek, mert a rendszergazdai jog kevés hozzá. Szóval ez az egész ahogy van egy marha nagy bullshit. Ez a W10 nem munkára termett. Ja és a problémát még fokozza, hogy a laptop W10-el lett szerelve, tehát a 8 felejtős. Értem én, hogy egy informatikus guru megold mindent, de a normál felhasználók egy jelentős része azt hiszem értetlenül áll ez előtt!

Új hozzászólás Aktív témák