Új hozzászólás Aktív témák

  • OldMike

    őstag

    válasz King Unique #123980 üzenetére

    Szia!
    Eddig csak W10 használó voltam, de most egy teljesen új számítógépre kell majd telepítenem, amit még nem csináltam. Ehhez nagyon jól jött a hozzászólásod végén leírt (és linkelt) pendrive-os telepítés. Előzetesen már informálódtam a neten, és két - számomra furcsának tűnő - dolgot találtam. Az egyik szerint a boot sorrendet úgy állították be, hogy az első helyen az a meghajtó volt, amire a W10 települni fog, a második helyen volt a pendrive. Azzal indokolták, hogy amikor a telepítés során újraindul a gép, akkor már ne a pendrive-ról bootoljon. A másik leírásban pedig azt írták, hogy amikor a gép újraindul (az egyik linkedben lévő sok-sok kép közül az egyik éppen ezt mutatja [kep9]), akkor ki kell húzni a pendrive-ot a gépből, nehogy arról bootoljon. Ezekről mi a véleményed?
    A másik nem teljesen W10 téma: vennem kell egy pendrive-ot, ami a boot eszköz lesz. Lehet-e ez már USB 3.0, vagy nem igazán ajánlott? Illetve egy ilyen pendrive egy másik (csak USB 2.0 képes) eszközben működik-e (nyilván kisebb átviteli sebességgel), vagy egyáltalán nem?
    Köszönöm.

    42LM660S

Új hozzászólás Aktív témák