Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    válasz Cs1csó #116443 üzenetére

    Őőő abszolút nem érzek lassulást ! :) Meg ilyen jellegű problémáim nincsenek :) (Na jó egy picit igen de ez a "természetes" elavulás)
    Windows 10ről van szó OFC, azért is a W10es topicba írtam !
    Ezen belül egy aktivált pro verzió amelynek jelenleg a build száma: 18363.720.

    Bevallom a tervem az az lenne, hogy játszok egy játékkal ami alapvetően telefonos de van PC-s kliense is. S ebben a játékban sokszor van olyan "quest" amikor órákig is akár egy helyben "állok" és táncolok. S ilyenkor az "alap" 50% os proci használat helyett elég lenne a 25% hiszen nem számít, hogy laggolok-e avagy sem, viszont cserébe tudnék dolgozni mellette a gépen.

    Processor Lasso:
    Nah igen, ezt a programot már csekkoltam időközben, viszont ennél nem igazán tudtam beállítani azt amit szerettem volna. Ugyanis az adott processre nyomva csak egy helyen találtam azt, hogy %osan állítsam, ez pedig a CPU limiter volt, itt pedig nem működött, hiába álíltottam xy%ra akár hogy is nem tudott működni.
    Ha ebben tudnál segíteni azért nagyon hálás lennék ! :)

    Egyébként a gépemet tisztán tartom, ami azt jelenti, hogy az automatikus indulásokat, az hogy mi mikor fut mikor nem azt is. Szal tényleg csak erre az esetre kellene ! :)

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák