Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz PETEE78 #109574 üzenetére

    szia,a kártyához való displayport adaptert vetted? mert ezekből is vannak verziók, csak visszafele vagy felfele nem biztos hogy kompatibilis! Anno raktam össze egy 4monitoros gépet nvidia quadro p600-as kártyával amin csak 4db 1.4-es minidisplayport volt, kinéztem hozzá 4db minidisplayport hdmi átalakítót, ami viszont 1.1-es volt mint utólag kiderült, összedugtam és se kép se hang... visszavittem a kártyát a kabelekkel együtt, modván hogy rossz, kipróbalták a boltban, a kártya jó volt, a kábel nem volt kompatibilis, de mivel jóban vagyok a boltosokkal visszavették, kicserélték, az 1.1es kábelek darabja 7000 volt, cserélni kellett 1.4esre ami 12ezer volt darabja, csak a különbözetet kellett ráfizetnem,lehet nálad is ugyan egy a helyzet, érdemes lenne utána nézni

    Nem tudom,hogy pont ez van e neked, de elvileg 1.4-es a DisplayPort, már csak a kábelt lenne érdemes lecsekkolni, hogy az is 1.4es-e

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák