Új hozzászólás Aktív témák

  • verycool

    tag

    Üdv. Tegnap szervizeltem egy gépet a vinyóját áthelyeztem az én vinyóm helyére de a fő, hogy a rendszer egy ssd -re van telepítve külön. Gondoltam én kis naív ez így rendben lesz. Az történt, hogy az újonnan behelyezett vendég vinyón a rendszer partíciót leformáztam és már akkor is feldobott utána valami akkor még értelmezhetetlen hiba üzenetet nekem, hogy az e:/ meghajtón nem tud szinkronizálni valamit a onedrive -ról valami hasonlót. Win 10 miatt ez nem lepett meg. Az már annál inkább, mikor visszahelyeztem az eredeti vinyómat, valami hasonlókat szövegelt ott is, eltünt minden ikon az asztalról és hiába küldeném ki újra, nem hajlandó, a malwarebytes PRO-t visszadobta free változatra és hasonló nyalánkságok. Gondolom valami rendszergazdás registry -s problémája lehet, valami öröklődési probléma esetleg, talán hogy egyszere 2 gazda került be és módosította a másikét. No és ugye akkor még valóban E:/ meghajtóként szerepelt mind az eredeti felállásban az én vinyóm és a behelyezett is, most mikor visszahelyeztem a régit D:/ lett belőle, esetleg ez is lehet gond? Valaki tud esetleg megoldást, hogy újra az ikonok életbe lépjenek vagy pakolhatom újra? Esetleg az is fontos info a társítás se működik ha valamit megakarok nyitni, de magát a programot megkeresem a commanderben akkor abból megtudom nyitni a kívánt fájlt pl..Köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák