Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Sziasztok, lenne egy kis problémám: regisztráltam my upc-re a saját mail címemmel, minden tök jó, mutatja a korábban megadott előfizetési adatokat.
    A probléma az, hogy a korábban megadott mail cím már nem él és a telefonszám is rosszul van beírva, édesanyám adta meg őket régebben, upc mail címet meg kb sosem használtuk, a címet se tudjuk.

    Szóval regisztráltam my upc-re a wi-free miatt, de a jelszó 2 nap alatt se jött meg (24órát írtak), de ha a my upc-n meg akarom változtatni az adataimat, akkor mindig ezt a hibaüzenetet kapom, mindegy milyen eszközről vagy böngészőről nézem:

    Mi lehet a baja, hogyan tudnám megváltoztatni a mail címet és hogyan tudnék wi-free jelszót kapni? :D

    Egyébként az én mail címemet, nem tudni honnan, de ismerte korábban is a upc, mert 2 hónapja arra kaptam számla emlékeztetőt, most mégsem szerepel a rendszerben. :U

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák