Új hozzászólás Aktív témák

  • Littoral

    aktív tag

    Idegesítő jelenségbe futottam bele: a csatornák egy részén, kb. az összes HD és még számos azon kívül is, "nincs jel". A csatorna helyén a upc-s kék háttéren néhány nagy felkiáltójel mellett a szöveg, hogy nincs jel, ellenőrizzem a készüléken a csatlakozásokat. Természetesen a vezetékek kiválóan csatlakoznak, újraindítás, műszaki ellenőrzés megvolt, de a helyzet továbbra is fennáll, sőt, egyre több csatornát érint. Sajnos ezek között van a sportcsatornák legnagyobb része is, az Arena4-et leszámítva. Mára eljutottunk oda, hogy az előfizetettek közül mintegy 30-35 csatornán csak ez az "adás" fogad. Érdekes viszont, hogy olyan éjféltájt a legtöbb újra elérhető, de úgy is marad, amelyik nem, majd reggel kezdődik elölről. Ez még a "régi" upc-s médiabox, ha ez fontos. Egy másik tévén a házban Vodafone tv-s cucc van, azt nem érinti a jelenség, vagy legalábbis nem vettem észre.
    A hibát természetesen jelentettem, ígéretet tartalmazó email-t már küldtek.
    Milyen hibára utalnak ezek a tünetek? Kb. két-három héttel ezelőttig semmi hiba nem volt. Megköszönöm, ha valaki felvilágosít ezzel kapcsolatban.

Új hozzászólás Aktív témák