Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Időben és kipihenten ébredtem. És ha már én ébren vagyok ébrednie kell édesnek is. Persze csak finoman keltegetem aminek ő nagyon örül. Annak kevésbé hogy nem hagyom szundizni... ;]
    Tegnap nagyon szuper napunk volt! Minden klappolt. A csodálatos idő, a nyugalom, cuncika is jól van már. Egyedül édest gyötri ez a torokfájás amit cuncitól kapott el. Imádom őket!! Jut eszembe! Elfelejtettem lejegyezni hogy cuncinak nem kellett ezen a héten mennie az apjához mert nem ért rá. Így cserélve lett a mostani és a jövő heti hétvége. Ez nekünk jól jött mert most van itthon édes is . Mindenki boldog és nyugodt. Ez nem jó hír mert ilyenkor kezdek el gondolkodni gépcserén. Kitaláltam hogy ha eladom a lapomat+procimat+memoimat akkor abból a pénzből tudnék venni egy AMD-s gépet és még egy 4870X2-t is.Hmmm. Nem rossz gondolat. :DDD
    Lehet meg is hirdetem.
    Ma csak a fürdőt rakjuk rendbe és felmosunk. Tegnap felporszívóztam amíg édesék megcsinálták a tortát. Mert volt ám ünnepi csokitorta! Beeezzonnny!!! Rajta a felirat hogy SZERETLEK 4 éve. Nyami nyami.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák