Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz #48613632 #59861 üzenetére

    Fel vagyok háborodva!

    Mellé beszélsz!
    Eddig azzal jöttél, hogy nem gond, SŐT ezzel tudják felemelni az elnyomásból ŐKET, ha más jellegű, más karakterű szerepket kapnak meg színesbőrű személyek, mint ők maguk.
    De ahogyan írtam, ez CSAK AKKOR IGAZ, ha POZITÍV a jellem, erre próbáltál meggyőzni arról, hogy ez nem igaz, játszanak ők negatív szerepek is.

    Ha pozitív jellemet, minden alapot nélkülőzően színes bőrű eljátszhat, akkor igen is gyerünk, játszon el negatívat is!
    Miért nem történik ilyen?
    Mert az egész dolog már akkor nem illik bele a törekvésekbe.

    "...neked is dobjak csontot..."

    Csontot dobsz?
    Mi vagyok én? A kutyád?
    Ez már azért megalázó stílus, és KIKÉREM MAGAMNAK!
    Hogy merészelsz ilyeneket írni?

    De maga a tartalom is, amit írtál, borzasztó!
    Egyszerűen nem tudsz olyan példát hozni, ami igazolná állításodat, ráadásul olyan tömegével alkalmazzák az eltorzított karaktereket, hogy ide vezet, vagyis hogy erről beszélünk.

    Felhoztál egy 14 éves filmet.
    Jaj, de jó is lenne, ha ott maradtunk volna és nem vitáznánk erről ami most van.
    Emellett említettél egy karaktert, aki negatív volt a filmben, de hát Xerxes egy perzsa (ismétlem perzsa) uralkodó volt!
    Gondolom tudjuk milyen a bőrszínük a perzsáknak.
    Milyen szereplő játszotta? Hát olyan kűllemű, amilyenek a perzsák.
    Akkor most mi van?
    Hogy jön ez válaszként arra, amit kérdeztem?
    Úgy, hogy sajnos érdemi válaszod nincs...

    A végén meg felhozod, hogy nézzek utána a queer coding-nak.
    Miért nézzek utána?
    Hát erről vitatkozunk... vagyis, hogy van olyan közönség, akit ennek az egésznek az ily módon történő alkalmazása zavar és bosszant!

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák