Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CsuCsu]

    őstag

    válasz Dilikutya #20747 üzenetére

    Az Untappd statisztika, es nagyjabol helytallo, ha az ember tudja ertelmezni. Es igen, ezek a felvasarolt cuccok mar nem kraft sorok. Hatalmas mennyisegben gyartjak oket, egyszerre tobb fozdeben is foldrajzilag. Arban pedig nem dragak LOL - itteni viszonylatban azok, de az rossz osszehasonlitas. Messze a rendes kraft ala vannak arazva a piacukon es minosegben is alatta vannak, plusz minden szar kocsmaban jelen vannak.

    Mondjuk abban egyetertek, hogy a Lagunitas IPA es foleg a Gamma Ray ertekelese torzitott - az ertekelesek jobb resze akkor keszult, amikor a sorok meg jobbak voltak es a kraft sem tartott meg itt. Most mar ezek is 3.50 alatt lennenek ujonnan szerintem. Ez a Punk IPA ertekelesekre is vonatkozik egyebkent - 3.60 folott ujonnan nem lenne.

    [ Szerkesztve ]

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Dilikutya #20747 üzenetére

    Untappd értékelés nem érdekel, itt úgy is mindenki pontszámot iszik sör helyett.
    Szerintem nagyon nem, egyertelmuen latszik az aktivabb forumtagokon, hogy ki mit szeret. A pontszam arra kell, hogy az ember latatlanban be tudja tajolni, hogy mit erdemes megvenni / mit kell kihagyni. Mindent kiprobalni se kapacitasa, se penze nincs az embernek, meg ha kiserletezni is akar. Persze ha van jobb otleted objektiv meroszamra, azt szivesen fogadom.

    Ha szubjektiven neked az American Beauty egy jo sor, akkor orulj neki, mert talaltal egy izlesednek megfelelo, olcso es szeles korben elerheto sort.

    Egyebkent nekem az egyik kedvenc (ivo)sorom 3.74en all. Nem tokeletes, de 7 eve mindig ugyanolyan jo, meg ha (az altalanos velemeny szerint) tul is van komlozva. Szerintem meg kb egy west-coast DIPAnak ilyennek kene lennie.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák