Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    válasz Golota #39459 üzenetére

    Köszi mindenkinek, ipad pro 11 m2-es lett végül, eddig nem bántam meg (csak a pénztárcám). Pont elfér a peak design 6l-es táskában, így könnyű magammal vinni.
    Egy napnyi ipad nyomkodás után felemeletem a surface-t és hű de lassú volt :D

    De azért van pár számomra érthetetlen és gáz dolog:
    1. a tárhely - egyrészt van még 128gb-os változat és 50e felár a 256-os... Ami még mindig irtó kevés, így inkább ebből egy külső ultra gyors ssd-t veszek hozzá a fotóknak, azoknak úgyis 1tb+ kell..
    2. adnak hozzá töltőt de 20w-osat. A fele ennyibe kerülő oneplus 9 pro-mhoz 65w-osat adtak gyárilag. Itt meg ezzel szúrják ki a szemem. Akkor inkább ne adjanak semmit.
    3. az, hogy az ikonokat/widgeteket még mindig nem lehet szabadon pakolni úgy, hogy üres rész maradjon köztük - én komolyan nem értem ez hogy nem lett megoldva. Csakazért se hasonlítson az androidra? Vagy majd 5 év múlva extraként lesz eladva? Utálom az ikonokkal telipakolt asztalokat :( Nagyon felcsesz :D

    Ez pedig már csak tényleg off, de úgy eladni ezt a toll lebegtetés dolgot mint a világ első csodáját - mikor a 10+ éves samsung tablet pc-m is tudta már... Ilyen magas labdát miért nem üt le a samsung, hogy a múzeumba beviszi az új ipad-et hogy megmutassa, az a régi fos már rég tudta :D

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák