- Trump vámjai miatt hiány lehet az elektronikai termékekből az USA-ban
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Sweet.tv - internetes TV
- Milyen routert?
- Nemzetbiztonsági aggályok merültek fel a TP-Link kapcsán
- Windows 11
- Linux programok topic - (Milyen program, ami..? Linux verzió)
- Manjaro Linux
- Gmail
- Mikrotik routerek
-
IT café
A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.
Új hozzászólás Aktív témák
-
kovsol
titán
válasz
robi1979 #24593 üzenetére
Két verzió van
Canon EF mount és Sigma SA mount.
Mivel te canon EF mountos objektívet akarsz akkor olyan MC11-t kell venni. Nem kell itt két eszköz.
Igen, csak az új sigma objektívek mennek vele 100% kompatibilitással. Minden másik objektívvel változó eredményt produkálni, de ez függ attól is milyen vázra rakod. Egy A6000 máshogy kezeli az adapterezett objektíveket, mint mondjuk egy A7III.(#24595) Ixion77 ha időjárás állóság, f1.8 mellett is jó képminőség, és korrekt autofokusz teljesítmény meglenne akkor én simán elgondolkoznék ezen a 45mm objektíven, mondjuk 40mm-nek kicsit jobban örültem volna. Kíváncsian várom a teszteket majd.
-
#96302336
törölt tag
válasz
robi1979 #24593 üzenetére
Szerintem megkevert a Sigma SA mount és az EF mount. Ez egy eszköz, nem kettő. Csak elsősorban a saját objektíveihez ajánlja a Sigma. Az más tészta, hogy működnek a Canon, Tamron objektívek is, valamelyik tökéletesen, valamelyik kompromisszummal, és van, ami csak manuálban.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nagyon erős ajánlat lett CMF Phone 2 Pro
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- Delta Force (2024)
- One mobilszolgáltatások
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Politika
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- További aktív témák...
- iKing.Hu - Apple Macbook Pro 13 Touchbar M2 -2022 - Használt, karcmentes
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG B450 R7 5700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB DeepCool CC560 Seasonic 650W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 24GQ50F-B - 24" VA / 1920x1080 FHD / 165Hz 1ms / AMD FreeSync Premium / Adaptive Sync / HDR 10
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest