Új hozzászólás Aktív témák

  • Retro DJ

    aktív tag

    válasz Mágus2 #4231 üzenetére

    Elhoztam a kocsit.
    Megvettem az első tuning elemet. Egy keret nélküli Unixos Aero ablaktörlőlapátot. A vezető oldalon 500 mm, az anyós oldalon 480 mm, király nem akad össze. Teszt később.

    Megvettem az ékszíjat is (Gates, fogazott).

    A féltengely gumiharangra is rákérdeztem, kb. 8e Ft meg tudnám venni a 4 db-ot (harang, bilincs, zsír). Gomet 661470B és 991499B. Azt hiszem ez lesz.

    Milyen nehéz ezt cserélni? Az autóreszelő ahol csinálták az üregvédelmet, azt mondta, hogy elég csak a külsőket cserélni, mert a belső alig mozog, az ha megkeményedett az sem baj.

    Ti mit javasoltok?

    Aktuális dühöngésem. Megvásárlási napon megkötöttem a biztosítást. Egyrészt kicsit átbaszottnak érzem magam, mert a kibaszott kalkulátor nem hozta a baleseti adó összegét (8e sokszáz / negyedév / A0 :( ). Persze valahol apró betüvel biztos le volt írva.
    Ez még csak kellemetlenség, de levélben tájékoztattak, hogy NEM VAGYOK JOGOSULT MEGKÖTNI A SZERZŐDÉST, mert nem én vagyok bejegyezve a rendszerbe. ÁÁÁÁÁÁÁÁ @nyád! Előtte a telefonos ügyfélszolgálattal egyeztettem, hogy jól lesz-e ha így csinálom.

    Szóval most küldhetem be postán az adásvételit, meg a forgalmi másolatát. ÁÁÁ :(

    Retro

Új hozzászólás Aktív témák